Шланги видалення вихлопних газів

Потрібен високотемпературний рукав для Вашого СТО, але Ви не знаєте, де можна придбати якісну продукцію? Тоді ми готові Вам допомогти.

Не секрет, що рукав для відводу вихлопних газів користується дуже великим попитом на ринку. Ця продукція здатна витримувати дуже високі температури, за рахунок чого вона застосовується в самих різних галузях промисловості (хімічній, авіаційній, машинобудівній, скляній, кораблебудівній, пластикатній і так далі).

Шланги армуються різними матеріалами, що забезпечує додаткову міцність. Що ж стосується діапазону робочих температур, то деякі моделі повітряних рукавів здатні перекачувати повітряні маси до 300 С ° за Цельсієм. Вони активно використовуються для виконання таких завдань: димовидалення, витяжка вихлопних газів з автосервісу, подача / відкачування повітряних мас високої температури, забезпечення вентиляції в сушильних камерах, охолодження електрообладнання.

Сьогодні на ринку Ви знайдете велике різноманіття цієї товарної позиції, тому будь-який бажаючий може придбати шланг для відведення вихлопних газів польського, італійського, німецького або китайського виробництва.

Наша компанія пропонує шланги польського виробника - RONDO 2, товари якого отримують позитивні відгуки на ринку України. Будучи надійними партнерами RONDO 2, а також їх офіційними представниками на території країни, наша компанія може Вам надати лояльні ціни, а головне якість.

Рукава для видалення газів з СТО

Сортування:по імені

Шланг для відведення газів тип ТПЕ

Робоча температура +120 º С

Діаметри: від 80 мм до 1000 мм;

Максимальна довжина рукава 6 м;

Основа конструкції - сталева оцинкована профільована стрічка

Детально

Рукав для видалення вихлопних газів тип DEPTAK

Трубопровід з поліуретану тип deptak-стійкий до стирання і не боїться деформації. Використовується для відведення вихлопних газів на СТО.

Тільки під замовлення.
Детально

Гофрорукав VULCANO TPR A для СТО

Матеріал шланга: термостійкая  гума.

Армування: стальна спіраль.

Робоча температура:  – 40°С /  +125°С.

 Колір: чорний із зеленою полоскою.

Детально