Сортування:по імені

Рукав харчовий Nettuno FF

Колір: Прозорий з бежевою спіраллю

Матеріал рукава: шланг, зроблений з пластифікованого вінілового наповнення з ПВХ спіраллю 

Застосування: ідеальне рішення для всмоктування і транспортування напоїв, соків, оцтів, вин і лікерів з максимальним вмістом алкоголю до 20%, зерна, соняшника.

Детально

Призначення рукавів з ПВХ спіраллю з харчового ПВХ

На підприємствах з випуску продуктів харчування напірно-усмоктувальні шланги з ПВХ використовуються набагато частіше, ніж будь-які інші трубопроводи. Це стосується як самих виробничих процесів, так і расфасовочного ділянки.

Такий великий попит на ПВХ рукава пояснюється високою екологічністю і зносостійкістю розглянутих виробів. Саме тому економічні, зручні ПВХ шланги напірно-всмоктуючого типу застосовуються для пересування:

  • рідин - питної та непитної води, напоїв з вмістом спирту до 25-28% і без нього, молока, молокопродуктів, соків, а також мінеральних вод та оцту;
  • жирів і продуктів з високим вмістом жиру - соняшникової олії, майонезу;
  • сипучих середовищ - круп, пластівців, борошна, солі, цукру;
  • інших продуктів харчування - пюре, морозива, фаршу, кетчупу.

Ця ж товарна позиція може використовуватись у сільськогосподарській діяльності  - це галузь, в якій НВС шланги використовуються досить давно. Тут вони беруть участь в цілому ряді робіт:

  • транспортуванні насіння і готової продукції (зернових культур, макухи);
  • подачі на поля і безпосередньому розпиленні добрив;
  • переміщенні комбікормів до місця споживання;
  • транспортуванні та розпиленні хімікатів для боротьби з комахами і бур'янами;

Існує велика кількість аналогів, які виготовляються багатьма заводами світу.

Найбільш відомі на території нашої країни напірно-всмоктувальні рукави мають наступні назви: Troy LD, Troy LDF, Troy SLD, Transliquid, Nettuno, EOLO, TRANSVIN, Transmetal, mallatrans, АГРО, HYDRO, AGRO, Zeus, FOOD, GARDEN, Saturno, Фуд, Гарден, Bosphorus, Pegasus MD SE, Meduze SE, Transfort SE, Plutone.