Рукав ПВХ HYDRO/Garden

Сортування:по імені

Рукав ПВХ HYDRO/Garden

Армування: спіраль ПВХ 

Матеріал рукава: прозорий зеленого кольору ПВХ

Застосування: для зрошення, зливу та перекачування мінеральних добрив, інсектицидів, чистячих засобів, у сільськогосподарському машинобудуванні і т. д.

Детально

Призначення рукавів з ПВХ спіраллю з нехарчового ПВХ

Напірно-всмоктуючі шланги з нехарчового ПВХ знаходять своє використання:

В побуті. Напевно, не знайдеться такого заміського будинку, де розглянутий тип шлангів не був би затребуваний. Так, з його допомогою можна забезпечити:

  • перекачку води з колодязя або свердловини - на це згодиться навіть полегшений шланг з ПВХ;
  • доставку води до рослин на с / г землях, клумбах і газонах - для цієї мети краще всього підійде шланг зі спеціальним захисним шаром від наростання водоростей;
  • викачування бруду і густих мас, відходів життєдіяльності людини і домашніх тварин - тут уже знадобиться важкий аналог;
  • наповнення (осушення) басейну.

Шланги НВС у фермерському господарстві

Сільське господарство - це галузь, в якій НВС шланги використовуються досить давно. Тут вони беруть участь в цілому ряді робіт:

  • транспортуванні насіння і готової с / г продукції (зернових культур, макухи);
  •  подачі і розпиленні добрив, транспортуванні та розпиленні хімікатів для боротьби з комахами і бур'янами;
  • переміщенні комбікормів до місця споживання;
  • відкачці густих мас з приміщень для вирощування домашніх тварин,
  • полив сільскогосподарьких площ.

Полив, може здійснюватися двома способами: безпосередньо людиною, використовують НВС шланг; поливальної машиною, оснащеною все тим же шлангом напірно-всмоктуючим.

Різні види сільськогосподарських машин (наприклад, розпилювачі або сівалки) також мають в своїй конструкції напірно-усмоктувальні шланги. Так що ці вироби, безперечно, роблять роботу фермерів набагато простіше.

Застосування в будівництві

Важкі напірно-усмоктувальні трубопроводи тут особливо потрібні: тільки вони справляються з переміщенням сипучих будматеріалів (щебеню, піску, цементу) і рідких будівельних розчинів.

У сфері ЖКГ ці вироби з ПВХ, більш ніж необхідні. І тут важливу роль відіграють їх гнучкість і зносостійкість. Укомплектована таким шлангом система очищення (стаціонарна насосна станція або автоцистерна) більш тривалий час працює без необхідності заміни всмоктувального трубопроводу, чого не скажеш про гумові аналоги.

Застосування в портовому господарстві і морській справі

Напірно-усмоктувальні шланги, завдяки роботі на всмоктування і нагнітання, використовуються при вантажно-розвантажувальних роботах у вітчизняних і не тільки портах. Саме вони допомагають швидко і легко наповнити (спустошити) контейнери для перевезення різноманітних вантажів: харчових продуктів, будівельних матеріалів, реагентів, добрив і т.д.

А безпосередньо в морі застосовуються напірно-всмоктуючі шланги, стійкі до агресивних середовищ. Тут ними перекачують як звичайну морську воду, так і воду з її мешканцями - живою рибою (рибонасоси).

Існує велика кількість аналогів, які виготовляються багатьма заводами світу.
Найбільш відомі на території нашої країни напірно-всмоктувальні рукави мають наступні назви: Troy LD, Troy LDF, Troy SLD, Transliquid, Nettuno, EOLO, TRANSVIN, Transmetal, mallatrans, АГРО, HYDRO, AGRO, Zeus, FOOD, GARDEN, Saturno, Фуд, Гарден, Bosphorus, Pegasus MD SE, Meduze SE, Transfort SE, Plutone.