Меню

Напірно-всмоктувальні ПВХ шланги

детальний опис

Напірно-всмоктувальні (НВС) шланги з полівінілхлориду (ПВХ) сьогодні вважаються одними з найпопулярніших у використані. 

Напірно-всмоктувальні (НВС) шланги з полівінілхлориду (ПВХ) сьогодні вважаються одними з найпопулярніших у використанні. Завдяки їх багатофункціональності цей різновид ПВХ рукавів завоювала популярність не тільки в промисловому використанні, а й у побуті, адже тільки цей вид шлангів може працювати і на всмоктування, і на нагнітання.

Підвищена міцність полімерних виробів дозволяє шлангу витримати вакуум та протистояти високому тиску рідин і матеріалів, що перекачуються без деформації і злипання.

Чудові показники міцності досягаються за рахунок використання декількох шарів полівінілхлориду та армування (основи рукава). Матеріалами для армування, залежно від призначення шланга, можуть бути: синтетична нитка, метал або ПВХ спіраль. Від виду армування, а також від товщини шарів залежать можливості використання тих чи інших напірно-всмоктувальних шлангів.

Пропонуємо ознайомитися з такими можливостями в деталях, розглянувши роль і місце напірно-всмоктувальних шлангів в побуті та промисловості.

Напірно-всмоктувальні ПВХ шланги в побуті.

Напевно, не знайдеться такого заміського будинку, де розглянутий тип шлангів не був би затребуваний. Так, з його допомогою можна забезпечити:

  • перекачку води з колодязя або свердловини - на це згодиться навіть полегшений шланг з ПВХ;
  • доставку води до рослин на с / г землях, клумбах і газонах - для цієї мети краще всього підійде шланг зі спеціальним захисним шаром від наростання водоростей;
  • викачування бруду і густих мас, відходів життєдіяльності людини і домашніх тварин - тут уже знадобиться важкий аналог (асенізаторні рукави);
  • наповнення (осушення) басейну.

Шланги напірно-всмоктувальні з ПВХ у фермерському господарстві.

Сільське господарство - це галузь, в якій НВС шланги використовуються досить давно. Тут вони беруть участь в цілому ряді робіт:

  • транспортуванні насіння і готової с / г продукції (зернових культур, макухи);
  • подачі і розпиленні добрив, транспортуванні та розпиленні хімікатів для боротьби з комахами і бур'янами;
  • переміщенні комбікормів до місця споживання;
  • відкачці густих мас з приміщень для вирощування домашніх тварин,
  • полив полів.

Полив, може здійснюватися двома способами: безпосередньо людиною, використовують НВС шланг; поливальної машиною, оснащеною все тим же напірно-всмоктуючим шлангом.

Різні види сільськогосподарських машин (наприклад, розпилювачі або сівалки) також мають в своїй конструкції напірно-всмоктувальні шланги. Так що ці вироби, безперечно, роблять роботу фермерів набагато простіше.

Застосування в будівництві

Важкі напірно-всмоктувальні трубопроводи тут особливо потрібні: тільки вони справляються з переміщенням сипучих будматеріалів (щебеню, піску, цементу) і рідких будівельних розчинів.