Меню

Сортування:по імені

Килимок Турист

Тип: двохколірний текстурний

Товщина: 10мм

Зручний, легкий, теплий.

Ціна, грн/шт: 161,52

Детально

Характеристика карематів та спортивних килимків

Каремат - це туристична підстилка, яка служить термоізолятором між туристом і холодною землею. Крім того він згладжує нерівності і робить перебування в наметінабагато приємніше. Недосвідчені туристи вважають, що намета цілком достатньо, проте це не так. Залежно від умов спальник може промокнути і не зможе зберегти достатньо тепла. Каремат, у свою чергу, не промокає і допомагає зберегти тепло. Ними вистилають дно намету, а вже зверху стелять спальні мішки. Це - необхідна деталь в туристичному наборі. А крім того, він недорогий і знайти його можна практично всюди.

У поході каремат дозволяє теплоізолювати туриста від холодної землі і згладити її нерівності. Якщо ви вирушили в похід в холодну пору року, вам буде недостатньо лише дна намета і спального мішка. Ранньою весною земля ще не достатньо нагріта сонцем, тому може випромінювати вночі вогкість і холод.

Дуже часто килимок купується не тільки з метою використання його в поході, а й для занять спортом. У процесі занять йогою або фітнесом килимок дозволить вам зручно ставати руками і ногами, здійснюючи лежачі асани і вправи. Туристичний килимок в цьому сенсі універсальний, оскільки підходить і для походів, і для спортивних залів.